O NAS

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Nasze Biuro Rachunkowe mieści się w centrum Zabrza w pobliżu Targowiska pod Ratuszem. Biuro znajduje się w budynku, który jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz posiada  parking dla naszych Klientów.

 

CO WYRÓŻNIA NAS NA TLE INNYCH BIUR RACHUNKOWYCH?

Oferujemy Klientom  szczególny model “zdalnej ” współpracy – Biuro na odległość. Rozwiązanie to umożliwia  wygodną współpracę, optymalizację czasu oraz kosztów. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów oferujemy możliwość dostarczania do naszego biura dokumentacji pocztą elektroniczną, bądź za pośrednictwem kuriera. Dzięki wyborze współpracy “zdalnej” zyskasz czas na dalszy rozwój swojej firmy. 

Biuro Rachunkowe A&M Woźny jest biurem skupionym na indywidualnych potrzebach Klientów. Świadczymy kompleksową obsługę dla wszystkich przedsiębiorców oraz osób fizycznych.  Oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności jak i reprezentację przed urzędami. Gwarantujemy rzetelne i terminowe realizowanie powierzonych zleceń. Opieramy się na kompletnym nieustannie aktualizowanym zbiorze przepisów prawnych, orzecznictwa i piśmiennictwa prawniczego. Korzystamy z bezpiecznych i sprawdzonych rozwiązań. Zapewniamy obsługę księgową, podatkową on-line oraz prawną przy wsparciu współpracujących z naszym biurem rachunkowym Kancelarii prawnych z Zabrza oraz Gliwic.

Z przyjemnością informujemy, że nasze biuro pozytywnie przeszło weryfikację Centrum Informacji Księgowej. Certyfikat Centrum Informacji Księgowej jest gwarancją świadczenia usług księgowych na najwyższym poziomie. Certyfikat otrzymują biura rachunkowe, które pozytywnie przeszły weryfikację, spełniając poniższe kryteria:

  1. Certyfikat Księgowy lub Świadectwo Kwalifikacyjne MF/Lista KIDP/Rejestr Biegłych Rewidentów – min. 1 os.
  2. Ubezpieczenie OC na prowadzenie usług księgowych.
  3. Brak zaległości finansowych – informacja w BIG.
  4. Nienaganna opinia u klientów – weryfikacja na podstawie opinii otrzymywanych przez C.I.K.
  5. Praca na licencjonowanych programach księgowych.
  6. Doświadczenie w prowadzeniu usług księgowych – min. 2 lata.